do góry
Strona główna Kalendarium

Wydarzenia w dniu 2018-11-30

Wydarzenia w dniu: 30 listopad 2018

NYSA POŁUDNIE HIP HOP FESTIWAL

Miejsce:
HALA NYSA / Sudecka 23
Godzina:
18:00
Data:
2018-11-30 do 2018-11-30

Wystartowała II tura sprzedaży biletów na "Nysa Południe Hip Hop Festiwal”, który powinien rozgrzać wszystkie serca w naszym mieście. Bilety są dostępne na stronie www.halanysa.pl oraz w kasie HALI NYSA (od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00), oraz w sklepie Lansshop.

30 listopada, każdy miłośnik muzyki hip-hop powinien obowiązkowo przybyć na Sudecką 23 do HALI NYSA. Wystąpią wasi ulubieńcy: Quebonafide, KęKę i Paluch. Artyści mają na koncie tysiące sprzedanych płyt, miliony odtworzeń swoich hitów na YouTube i rzesze wiernych fanów. Do współpracy przy festiwalu zostali zaproszeni również lokalni znawcy i twórcy hip-hopu, m.in. Mikee, DJ Element oraz Pablo APG.

Informujemy, że młodzież i dzieci do lat 16 mogą uczestniczyć w wydarzeniu z opiekunem. Dla najmłodszych do 4 lat - bilet będzie dostępny w dniu wydarzenia w cenie 5 zł po okazaniu przez opiekuna biletu wstępu na imprezę.
Sprzedaż potrwa do 30.09.18 r. lub do wyczerpania zapasów. Po tym czasie zostanie ogłoszony termin sprzedaży III puli biletów.

Nie przegapcie tego niezwykłego wydarzenia, które będzie jedną z najważniejszych imprez muzycznych na Opolszczyźnie! Zapraszamy po bilety! 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H