do góry

Instruktorzy

Nasi instruktorzy pływania to pełni pasji, zapału i cierpliwości wykwalifikowani absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, ratownicy, trenerzy i entuzjaści wszelkich aktywności sportowych. Ich wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę sprawia, że doskonale radzą sobie z indywidualnymi potrzebami każdego podopiecznego. Dzięki naszej kadrze nauczycie się pływać, poprawnie zachowywać w wodzie i pokonacie lęk przed głębokością. Liczymy również na to, że zarazicie się od nich wielką pasją i jak najczęściej będziecie korzystać z uroków pływania.


  

 

Dr Roman Szop – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie zdobył między innymi stopień naukowy: doktor nauk o kulturze fizycznej. Wieloletni fizjoterapeuta, specjalista rehabilitacji ruchowej. Zajmuje się badaniem postawy ciała u dzieci i młodzieży. Prowadzi ćwiczenia korekcyjne wad postawy ciała, ćwiczenia lecznicze w zaburzeniach funkcji narządu ruchu (bóle kręgosłupa, endoprotezy, stany po urazach, zwichnięciach, złamaniach, zmiany zwyrodnieniowe stawów), ćwiczenia lecznicze w uszkodzeniach układu nerwowego oraz ćwiczenia grupowe - bóle kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe stawów. W Nyskiej Szkole Pływania zajmuje się badaniem postawy ciała i doborem odpowiednich zajęć na pływalni w formie terapii grupowej lub indywidualnej.

 

 

Paweł Getinger – absolwent Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, gdzie nabył uprawnienia instruktora pływania, pracuje również jako czynny ratownik wodny z KPP. Zmotywowany i konsekwentny w swoich działaniach. Praca z dziećmi daje mu wiele satysfakcji, a postępy podopiecznych motywację do dalszej pracy. Podróżnik, odkrywca, hobbistycznie gra w siatkówkę plażową oraz jeździ na motocyklu. W Nyskiej Szkole Pływania jest instruktorem pływania na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

 

Małgorzata Przybyszewska – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała stopień magistra wychowania fizycznego oraz tytuł trenera II klasy w pływaniu. Wieloletni szkoleniowiec prowadzący grupy sportowe z pływania. Założycielka pierwszej szkółki pływackiej w mieście Nysa o nazwie Delfinki. Jej wychowankowie wielokrotnie uczestniczyli w zawodach sportowych rangi wojewódzkiej, makroregionalnej i centralnej. W swojej karierze nauczyła pływać wiele pokoleń, wyszkoliła grupę finalistów Mistrzostw Polski. Wielokrotnie była organizatorką zawodów pływackich na terenie szkoły, miasta i makroregionu. W swojej pracy stosuje nowoczesne i urozmaicone metody nauki pływania. Jest osobą otwartą, koleżeńską, zawsze służy pomocą w rozwiązywaniu problemów, z pasją wykonuje swój zawód.

 

 

Waldemar Wastrak – ratownik wodny z KPP nad Jeziorem Nyskim oraz na kąpielisku miejskim "Frajda”. W Nyskiej Szkole Pływania zajmuje się instruktarzem pływania, posiada uprawnienia motorowodne i stermotorzysty. Aktywny sportowo, amatorsko uprawia siatkówkę, fan siłowni. Spokojny i cierpliwy, posiada duże doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Swoją pracę wykonuje sumiennie i dokładnie. Ze względu na wieloletni staż pracy jako ratownik i instruktor pływania doskonale radzi sobie z indywidualnymi potrzebami swoich podopiecznych.

 

 

Roman Niewiadomski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Nauczyciel dyplomowany z 35-letnim doświadczeniem zawodowym pracujący w Szkole Podstawowej nr 1 w Nysie. Od wielu lat Koordynator Sportu Szkolnego w Nysie, zajmujący się organizacją imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z naszego miasta (w tym zawodów pływackich). Instruktor Pływania, Ratownik WOPR, Instruktor Nordic Walking. Nauczaniem pływania zajmuje się od początku powstania krytej pływalni w Nysie, początkowo w ramach lekcji wychowania fizycznego, a od kilkunastu lat współprowadził Szkołę Pływania Delfinki. Całe swoje wieloletnie doświadczenie pływackie przenosi do Nyskiej Szkoły Pływania ARN. 

 

 

Wacław Czepil - ratownik wodny z trzydziestoletnim doświadczeniem w zawodzie, posiadający uprawnienia przydatne w ratownictwie wodnym - kurs sternika motorowodnego, a także kurs KPP. Doświadczony instruktor nauki pływania w Nyskiej Szkole Pływania, zajmujący się doskonaleniem technik pływackich oraz nauką pływania dzieci, młodzieży i dorosłych. Prywatnie kochający mąż, ojciec oraz dziadek, pasjonat sportu  uprawiający wszelkie formy aktywności fizycznej m.in.: pływanie, jazda na rowerze, trening siłowy. Serdeczny, uprzejmy oraz rzetelny.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H