Świetna passa koszykarzy trwa

22 marca 2021
kategoria:
Aktualności

Nyscy koszykarze wygrali kolejny ligowy mecz. Tym razem po dogrywce pokonali ekipę z Pleszewa.

-Wystartowaliśmy w meczu bardzo dobrze i po kilku minutach prowadziliśmy 4:12. Po kilku dobrze wypracowanych akcjach, lecz niecelnych rzutach gospodarz prawię odrobił stratę. Przegrana druga kwarta powoduje, że schodzimy do szatni z 4 punktowym problemem. Szybko odrabiamy "problem". W 10 minut było 5 zmian prowadzenia! Pleszew gonił nas w 4 kwarcie aż 8 minut zaczynając od 54:61 a kończąc na 77:76. 40 minut spotkania kończymy wynikiem 79:79. Pod koniec dogrywki prowadzimy 5 punktami, rywal rzuca trójkę i zdobywa swoje ostatnie punkty w tym meczu. - relacjonuje spotkanie klub IgnerHome AZS Basket Nysa.

Nyskiej drużynie pozostał do rozegrania już tylko jeden mecz rundy zasadniczej. Potem zespół IgnerHome AZS Basket Nysa czeka kluczowy punkt sezonu, czyli rywalizacja w play-offach.

Grafika: IgnerHome AZS Basket Nysa