do góry
Strona główna Aktualności

Chemik Police obronił tytuł w Hali Nysa

22 lutego 2021
kategoria:
Aktualności

Za nami finałowy turniej o Puchar Polski w siatkówce kobiet. Nysa znów stanęła na wysokości zadania i zebrała pozytywne recenzje za organizację. Nasze miasto i Hala Nysa ponownie okazały się też szczęśliwe dla Chemika. Drużyna z Polic obroniła tytuł.

Nysa organizowała turniej po raz czwarty z rzędu. W świadomości kibiców już zapisało się, że to właśnie nasze miasto jest miejscem rywalizacji o najważniejsze trofeum w kobiecej siatkówce. W tym roku fani nie mogli dopingować swoich ulubienic w samej hali, ale i tutaj władze siatkarskiego związku stanęły na wysokości zadania. W obiekcie ustawiono dwa duże telebimy, a na nich pojawili się kibice. To tylko potęgowało sportowe emocje.

Faworytem rywalizacji była drużyna Chemika Police. Obrończynie tytułu nie zawiodły. Najpierw bez straty seta pokonały ŁKS Łódź, a w finale po emocjonującym spotkaniu wygrały z kolejną łódzką drużynąMVP turnieju została zawodniczka Chemika Natalia Mędrzyk.

Finał

Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:1 (23:25, 25:21, 25:18, 25:18)

Chemik: Kowalewska, Brakocević, Kąkolewska, Baijens, Strantzali, Baijens, Maj-Erwardt (libero) oraz Łukasik, Mędrzyk, Bałdyga

Budowlani: Nowicka, Perry-Jones, Lisiak, Centka, Fedusio, Górecka, Stenzel (libero) oraz Damaske, Kędziora, Lewandowska

Półfinały

ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 Grupa Azoty Chemik Police

 E.Leclerc Moya Radomka Radom 0 : 3 Grot Budowlani Łódź

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H