do góry
Strona główna Targowisko

Targowisko

Zapraszamy do korzystania z usług Targowiska miejskiego!

ul. Łukasińskiego
48-300 Nysa
Tel. 77/433 95 21

otwarte codziennie od 6.00 do 16.00

Dla każdego coś fajnego!

W środę, piątek i sobotę serdecznie zapraszamy na polowanie, wszystkich amatorów „staroci”. Można tu znaleźć prawdziwe perełki.
Piękne unikatowe meble z „historią”, akcesoria kolekcjonerskie, sprzęty do uprawiania sportu (rowery, łyżwy, wrotki, sprzęt narciarski, oraz wszystko czego potrzebuje prawdziwy sportowiec) znajdziecie tu także obrazy, lustra, zabawki i inne cudeńka. Musicie koniecznie to zobaczyć!

Kupuj lokalnie!

Odwiedzając nasz „zieleniak” masz pewność, że towar jest najlepszej jakości, świeży i z pewnego źródła. Możesz tu kupić warzywa prosto z ogródka, owoce prosto z drzewa, orzechy, grzyby i jagody przyniesione z lasu, kiełbaski, szynki i inne delikatesy z domowej wędzarni. Koniecznie przyjdź i spróbuj natury!

Kupuj polskie!

Plac główny targowiska to królestwo polskich producentów. Możesz tu kupić galanterią skórzaną, kapcie dla babci, fajkę i zegarek dla dziadka, buty i torebki dla mamy, walizkę na daleką podróż, garnki dla szefa kuchni, odzież dla dzieci bez niebezpiecznych barwników, wełniane skarpety na zimne wieczory, elegancki garnitur i sukienkę na specjalną okazję, a także akcesoria dla pieska córeczki. Serdecznie zapraszamy całe rodziny!
Nasze targowisko łączy pokolenia!

Targowisko posiada pawilony przeznaczone pod wynajem. Dodatkowe informacje
tel. 77/433 95 21

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H