do góry
Strona główna Aktualności

Duże zainteresowanie mieszkaniami w centrum. Wkrótce ruszy kolejna inwestycja

21 lutego 2023
kategoria:
Aktualności

Mieszkańcy Nysy złożyli ponad 140 wniosków o mieszkania budowane przy ul. Kramarskiej. Inwestycja powstaje w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Niedługo rusza kolejna.

Złożone w Urzędzie Miejskim wnioski są obecnie weryfikowane pod kątem merytorycznym. Wyniki naboru powinniśmy poznać pod koniec marca br.

- Bardzo się cieszę z takiego zainteresowania – mówi Prezes SIM Nysa, Adam Kozłowski. - To dobrze rokuje na przyszłość. Mowa oczywiście o naborach do kolejnej inwestycji spółki, tym razem przy ul. Wałowej, w równie dobrej lokalizacji.

Przypomnijmy, że przy Gmachu Nyskiego Domu Kultury Sim Nysa wybuduje bloki na 36 mieszkań o powierzchni mieszkalnej ponad 2.000 m2.

W bloku nie przewidujemy kawalerek, będą tylko mieszkania 2 i 3-pokojowe – mówi Kozłowski. - Tak jak w przypadku inwestycji przy ul. Kramarskiej, do mieszkań będą przypisane miejsca w garażu podziemnym.

Przetarg będzie ogłoszony na przełomie lutego i marca br. Mieszkania przy Wałowej mają być gotowe w II kwartale 2025 roku.

Wcześniej, bo jeszcze pod koniec bieżącego roku będą oddane mieszkania przy ul. Kramarskiej.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H