do góry
Strona główna Aktualności

Duże zainteresowanie szkółką pływacką

16 września 2020
kategoria:
Aktualności
 

21 września rusza szkółka pływacka Agencji Rozwoju Nysy. Wciąż trwają zapisy, ale warto się pośpieszyć, bo zainteresowanie jest bardzo duże. Z zajęć mogą skorzystać dzieci i dorośli.

- Może przyjść każdy, kto jest zainteresowany nauką pływania bądź poprawieniem swoich umiejętności pływackich. Ta forma ruchu jest bardzo popularna, zwłaszcza wśród dzieci. Rodzice dbają, żeby ich pociechy w ramach rozwijania zainteresowań i umiejętności potrafiły pływać – mówi Waldemar Wastrak, ratownik i instruktor pływania. – Mamy najlepszych w Nysie trenerów pływania, do tego dochodzą ratownicy z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Zainteresowanie naszą szkółką jest bardzo duże – dodaje Wastrak.

Zajęcia dla najmłodszych (6-8) lat będą odbywały się na małym basenie, we wtorki i czwartki od 17.00 do 18.00, dzień do wyboru. Zajęcia dla starszych grup będą prowadzone na dużym basenie (w poniedziałki, wtorki i czwartki), a uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, w zależności od umiejętności pływackich. Szkółka powstała na bazie popularnego "Delfinka".

Pierwsze zajęcia odbędą się 21 września. Cykl jesienny będzie obejmował 10 spotkań. Koszt kursu to 350 zł od osoby. Natomiast przy zapisie rodzeństwa koszt to 300 zł za osobę.

Zapisy: tel.: +48 508 994 703

email:

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H