do góry
Strona główna Aktualności

Dużo nowości na kąpielisku! Będą koncerty z muzyką na żywo i kino letnie

30 maja 2023
kategoria:
Aktualności
 

Czas odsłonić kilka informacji związanych z sezonem na naszym Kąpielisku Frajda. Będzie dużo nowości, m.in.: przygotowaliśmy nowe, bardzo klimatyczne miejsce pod gwiazdami, z wydzieloną strefą gastronomiczną oraz sceną i parkietem do tańczenia, które mieści się na dziedzińcu zespołu obiektów znajdujących się na Frajdzie.

- Planujemy w tym miejscu organizować różnego rodzaju eventy, koncerty z muzyką na żywo czy też kino letnie, ale istnieje również możliwość zarezerwowania tego miejsca wraz z ofertą przylegającej bezpośrednio do dziedzińca restauracji pod organizację imprez okolicznościowych prywatnych czy też firmowych. Oferta ta dotyczy oczywiście okresu przed lub poza sezonem letnim - mówi Małgorzata Gruszka, Menadżer zespołu obiektów.

Jedną z nowości będą animacje każdego dnia, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gry i zabawy, przeróżne konkurencje sportowe w wodzie i na lądzie to tylko część z szykowanych atrakcji.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane ofertą organizacji wydarzenia bądź eventu firmowego we wrześniu czy też październiku, gdzie pogoda jeszcze jest piękna, a do Państwa dyspozycji posiadamy piękny teren z infrastrukturą zarówno sportową, jak i gastronomiczną.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H