do góry
Strona główna Aktualności

Dzisiaj początek zlotu!

18 września 2020
kategoria:
Aktualności

Gastronomia na kółkach pojawi się już w ten weekend, by serwować przepyszne dania z różnych zakątków świata! Tym razem organizatorzy przygotowali też gratkę dla fanów motoryzacji.

To będzie prawdziwa uczta dla naszych kubków smakowych. Znów spróbujemy m.in. greckich i azjatyckich smaków. W oldschoolowej przyczepie Azja Truck serwowane będą m.in. tybetańskie pierożki gotowane na parze w pięciu obłędnych smakach. Skosztujemy też oryginalnych zapiekanek. Nie zabraknie tak lubianych przez nysan belgijskich frytek z autorskimi sosami. Tradycyjnie w menu będą też burgery i hit ostatniego zlotu, czyli tajskie lody. A propos, z pewnością zawiedzeni nie będą fani słodkości. Wśród deserów znajdziemy też m.in. hiszpański specjał - chrupiące pączki w formie paluchów oblanych różnymi słodkościami. Orzeźwienie przyniosą owocowe smoothie, lemoniada i yerba.

Nowością w tym roku będą konkurencje i pokazy związane z motoryzacją. Nie zabraknie też dużej strefy dla dzieci i młodzieży, roll barów z piwem i licznych konkursów z nagrodami.

Zapraszam serdecznie wszystkich mieszkańców Nysy. Będzie pyszne jedzenie, a w sobotę także motoryzacyjna niespodzianka – mówi Piotr Koppel, organizator Zlotu Food Trucków.

Wydarzenie Gorilla Cars & Food Trucki odbędzie się w dniach 18-20 września, tradycyjnie obok Hali Nysa.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H