do góry
Strona główna Aktualności

EMOCJE W HALI NYSA

26 sierpnia 2020
kategoria:
Aktualności
 

Prezentujemy repertuar wydarzeń w HALI NYSA na najbliższe dni i tygodnie. Mimo przeciwności, które spowodowane są sytuacją pandemiczną w Polsce, Agencja Rozwoju Nysy na swoich obiektach planuje wydarzenia, o których na bieżąco będzie informować na stronach www.halanysa.pl i www.arn.nysa.pl oraz w mediach społecznościowych.

Już dzisiaj o godzinie 17:00 zapraszamy na drugie kontrolne spotkanie STALI NYSA – tym razem z plusligowym GKS-em KATOWICE. W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 STAL zagra dla nyskich kibiców mecz towarzyski z KS CUPRUM LUBLIN. 11 września 2020 r. o godzinie 17:30 liga mistrzów świata – czyli Plus Liga - inauguruje sezon 2020/21 meczem w HALI NYSA. Pojedynek na pewno zelektryzuje wszystkich entuzjastów siatkówki! Nasz beniaminek zagra w Derbach Opolszczyzny z aktualnym Mistrzem Polski i lokalnym rywalem – Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn–Koźle.

W dniach 18-19 września na parking HALI NYSA zawitają food trucki – kuchnie i smaki z całego świata. Organizatorzy planują również wiele atrakcji, m.in. konkurencje i pokazy motoryzacji. W ostatni weekend kalendarzowego lata zawitają do nas amatorzy dwóch kółek. HALA NYSA stanie się zapleczem OPOLSKIEGIO etapu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE. 20 września w HALI NYSA o godzinie 10:00 zostaną zorganizowane 40. Mistrzostwa karate Kyokushin Makroregionu Dolnośląskiego. Zapraszamy serdecznie do HALI NYSA! #czasnaemocje www.halanysa.pl

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H