do góry
Strona główna Aktualności

„Festiwal Boksu Olimpijskiego” w Hali Nysa

16 sierpnia 2023
kategoria:
Aktualności

23 września za sprawą Fundacji Tradycja Olimpijska HALA NYSA stanie się bokserskim sercem Polski. Tego dnia odbędzie się impreza „Festiwal Boksu Olimpijskiego”.

Impreza której pierwsza edycja odbyła się w ubiegłym roku w warszawskiej Hali Torwar relacjonowana będzie na antenach Telewizji Polsat!

Na płycie najsłynniejszej opolskiej areny sportowej zainstalowane zostaną 3 profesjonalne ringi z ilością sprzętu bokserskiego jakiego w Nysie jeszcze nie widziano.

Znajdą się tam wszystkie przyrządy służące do bokserskiego treningu od tradycyjnego sprzętu jak gruszki bokserskie po nowoczesny sprzęt pomiarowy, treningowy oraz worki bokserskie z czujnikami.

Na uczestników czekać będą bokserskie konkurencje, animacje, sparingi minitreningi oraz warsztaty.

Impreza będzie dosłownie naszpikowana atrakcjami tak aby nikt podczas całego dnia jej trwania nie nudził się nawet przez minutę.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal a na najlepszych czekają wspaniałe puchary oraz nagrody.

Oprawą i nowinkami technicznymi dorównywać będzie galom bokserskim, a odwiedzą go największe gwiazdy boksu w naszym kraju.

Podczas całego dnia imprezy organizator przewiduje przyjęcie 350 bezpośrednich uczestników oraz 2500 widzów.

Impreza pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz Burmistrza Miasta Nysa współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H