do góry
Strona główna Aktualności

Nowe pomysły Szkółki Pływackiej Agencji Rozwoju Nysy

13 października 2021
kategoria:
Aktualności
 

Od kilku tygodni dzieci znów uczą się pływać i doskonalą swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów szkółki pływackiej Agencji Rozwoju Nysy. Zainteresowanie jest duże - po okresie nauki zdalnej dzieciaki chętnie ruszyły zza komputerów, by zażyć ruchu i wziąć udział w urozmaiconych zajęciach.

Nyska Szkoła Pływacka ARN powstała rok temu i pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę! Pokazuje to tegoroczna frekwencja na basenie. Szkółka ma pod swoimi skrzydłami ponad 100 podopiecznych. Cały czas można jeszcze zapisywać swoje pociechy pod nr tel. - 508 994 703. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki na krytej pływalni przy ul. Piłsudskiego. Niebawem mają zostać uruchomione także piątkowe zajęcia.

Szkółka ma także ambitne plany. Wśród proponowanych nowości mają znaleźć się zajęcia z aqua aerobiku dla rodziców, którzy czekają na swoje pociechy, gdy te uczą się pływać, a także konsultacje z dietetykiem. Szkółka nie zapomina także o seniorach. Dla nich także mają zostać przygotowane ciekawe zajęcia z aqua aerobiku.

Zdjęcie: Nyska Szkoła Pływacka ARN

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H