do góry
Strona główna Aktualności

PSG Stal Nysa w najlepszej ósemce PlusLigi!

29 marca 2023
kategoria:
Aktualności

Już pierwsza część sezonu pokazała, że przedsezonowe zapowiedzi Daniela Plińskiego nie były przesadne. PSG Stal Nysa na zakończenie rundy zasadniczej zameldowała się wśród ośmiu najlepszych drużyn, które powalczą w tym roku o Mistrzostwo Polski.

Nerwowa końcówka sezonu okazała się zarazem bardzo szczęśliwa. Słabszego okresu gry PSG Stali Nysa nie zdołali wykorzystać rywale z ligowej tabeli. Kluczowy okazał się punkt w ostatniej kolejce zdobyty na wyjeździe w starciu z Projektem Warszawa.

Gra podopiecznych Daniela Plińskiego to w tym sezonie prawdziwa sinusoida. Nasz zespół potrafił pokonać faworyzowaną Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, ale też przegrać z ekipą z Katowic. Najważniejsze jednak, że PSG Stal Nysa jest dalej w grze.

– Jesteśmy wśród 8 najlepszych drużyn w Plus Lidze!  Gratulacje dla zarządu, sztabu, trenera, zawodników i KIBICÓW! – podkreśla Burmistrz Nysy, Kordian Kolbiarz.   

W I rundzie Play-off zespół z Nysy zagra prawdopodobnie z Asseco Resowią Rzeszów, która obecnie przewodzi w tabeli. Ta sytuacja może się jednak zmienić po ostatniej ligowej kolejce. Rywalizacja w fazie Play-off toczy się do trzech zwycięstw.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H