do góry
Strona główna Aktualności

Program Dni Nysy 2024

14 maja 2024
kategoria:
Aktualności

Święto Miasta czeka nas w dniach 24-25 maja. W tym roku bawimy się w dwóch lokalizacjach – w Rynku i pod Halą Nysa. Muzycznymi gwiazdami będą Horyzont, Elektryczne Gitary, Patrycja Markowska i Margaret.

W tym roku Święto Miasta odbywa się w tradycyjnym majowym terminie. Najważniejsze, by dopisała pogoda, bo program atrakcji jest już gotowy! Koncerty odbędą się przy ul. Sudeckiej. W piątek 24 maja wystąpi lokalny zespół Horyzont. Następnie na scenie pojawi się zespół Elektryczne Gitary. W sobotę, 25 maja sceną zawładną panie. Zaśpiewają Patrycja Markowska i Margaret.

Przy Sudeckiej będzie też wesołe miasteczko z karuzelami, dmuchańcami i innymi atrakcjami dla całych rodzin. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej.

W Rynku czeka nas z kolei jarmark produktów lokalnych. Zobaczymy również programy artystyczne dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych oraz grupy artystycznej z partnerskiego miasta Jasenik. Zaplanowano też pokazy artystyczne nyskich grup amatorskich i senioralnych.

Dodajmy, że Dni Nysy zorganizuje w tym roku Agencja Rozwoju Nysy.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H