do góry
Strona główna Aktualności

Stal Nysa wraca do gry!

04 stycznia 2021
kategoria:
Aktualności

W świetnych humorach kończyli stary rok siatkarze i kibice Stali Nysa. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha w ostatnim w 2020r. spotkaniu sensacyjnie pokonali Skrę Bełchatów 3:0. Na dodatek zrobili to w świetnym stylu. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy i kolejne zwycięstwa w PlusLidze. 

Po krótkim świątecznym odpoczynku czas na powrót do gry. I to od razu na pełnych obrotach. Przed nyską drużyną prawdziwy meczowy maraton. Niestety, wciąż bez kibiców w hali. Rywalizację możemy za to śledzić w sportowych kanałach Polsatu. Już jutro (05.01) Stal rozegra pierwsze spotkanie w 2021r. Na początek zmierzy się na wyjeździe z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Początek rywalizacji o godz. 17.30.

Cztery dni później czekają nas jeszcze większe emocje. Stal zagra pierwszy mecz w nowym roku w Hali Nysa. Premierowym rywalem przy Sudeckiej w 2021r. będzie Jastrzębski Węgiel. Ten mecz rozpocznie się o godz. 20.30.

W kolejnych styczniowych spotkaniach nyscy siatkarze zmierzą się m.in. z ekipą Indykpolu AZS Olsztyn (mecz wyjazdowy, 14.01) i drużyną Cuprum Lubin (Hala Nysa, 19.01).

Foto: Stal Nysa

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H