do góry
Strona główna Aktualności

Strefa kibica i Noc Basenów przyciągnęły prawdziwe tłumy!

22 czerwca 2021
kategoria:
Aktualności
 

Ostatni weekend był wyjątkowo upalny, więc już od sobotniego poranka na miejskim kąpielisku przybywało osób. Prawdziwe apogeum nastąpiło jednak wieczorem - za sprawą strefy kibica i pierwszej w sezonie Nocy Basenów.

Na kąpielisku bawiły się osoby praktycznie w każdym wieku. Jedni z emocjami czekali na mecz Polaków z Hiszpanią, inni nieco rozczarowani po porażce ze Słowacją, od początku nastawiali się tylko na dobrą zabawę w czasie Nocy Basenów. A tej zdecydowanie nie zabrakło! Kąpielisko przez moment wyglądało nawet jakby zamieniło się w wielki taneczny parkiet. Różnorodna muzyka serwowana przez DJ-a przypadła do gustu pytanym przez nas osobom.

Bo rzeczywiście było różnorodnie. Usłyszeliśmy zarówno największe przeboje latynoskich artystów, jak i hity z lokalnego podwórka. W czasie imprezy można było także dobrze zjeść. Znakomita zabawa trwała do północy. I zakończyliśmy ją w znakomitych nastrojach, nie tylko za sprawą tanecznych pląsów. Polacy zremisowali z Hiszpanią i przedłużyli szanse na wyjście z grupy podczas Euro 2020.

Teraz wiele zależy od pogody. Jeżeli w sezonie będzie dopisywać jak w ostatni weekend, to już wkrótce znów pobawimy się w trakcie kolejnej Nocy Basenów.

Zobacz fotorelację z wydarzenia!

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H