do góry
Strona główna Aktualności

W maju kolejny zlot Food Trucków!

05 marca 2019
kategoria:
Aktualności
 

Ślinka cieknie już na samą myśl o tym wydarzeniu. W długi majowy weekend nie będziemy musieli martwić się o obiad. Nawet najbardziej wyrafinowane kulinarne gusta powinny zadowolić dania serwowane wprost z budek na kółkach. Przed nami kolejny Zlot Food Trucków, które znów zameldują się obok Hali Nysa przy Sudeckiej.

To będzie już trzeci zlot. Dwa poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a nie ma wątpliwości, że kolejna odsłona znów przyjemnie pobudzi nasze kubki smakowe. Będzie mnogość zapachów i smaków, ale nie zabraknie też zapewne oryginalnych nazw. W zeszłym roku w menu był m.in. boczek zboczek, szalony drwal, mokra włoszka, pali morda, kurczak na wakacjach, kozak z nysy czy nadziana weganka. Dużym powodzeniem cieszyła się kuchnia meksykańska, a długie kolejki ustawiały się … no właśnie – tego na zlocie na pewno nie mogło zabraknąć – po pierogi rzecz jasna. Sporym wzięciem cieszyły się też burgery i tajskie lody. Zresztą, można było nie tylko dobrze zjeść, ale też napić się pysznej kawy (królowała mrożona), smotohie czy orzeźwiającej yerba mate.

W tym roku znów nie zabraknie dań z różnych zakątków świata, strefy dla dzieci i młodzieży oraz dobrej muzyki. Będzie wspólna zabawa, konkursy i nagrody w postaci voucherów. III Zlot Food Trucków czeka nas w dniach od 3 do 5 maja.

 

Wydział Administracyjno-Organizacyjny
Urząd Miejski w Nysie

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H