do góry
Strona główna Aktualności

X Festiwal Ognia i Wody

10 lipca 2019
kategoria:
Aktualności
 

To będzie prawdziwie wystrzałowe lato! Oczywiście za sprawą Festiwalu Ognia i Wody, którego termin tym razem wyznaczono na 20 lipca. Impreza obchodzi swój okrągły jubileusz – odbędzie się już po raz dziesiąty. Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie niespodzianek, a pokazy pirotechniczne przebiją wszystko to, co do tej pory widzieliśmy.

W tym roku wystąpią trzy najlepsze firmy z ostatnich lat. Liczymy więc na niezwykle efektowne show na wodzie i na niebie, które będziemy mogli śledzić z plaży i wałów Jeziora Nyskiego. - Spodziewamy się bardzo wysokiego poziomu pokazów - mówi Prezes Agencji Rozwoju Nysy, Bogdan Wyczałkowski.- To wyjątkowa edycja, więc i show musi być niezapomniane. Impreza co roku ściąga tysiące ludzi, nie tylko z Nysy, ale także z wielu miast w Polsce. Jest też sporo gości z zagranicy.

Nim w niebo pofruną fajerwerki będziemy bawić się przy muzyce. Tym razem wystąpi zespół Ich Troje. Usłyszymy największe przeboje Michała Wiśniewskiego i spółki. – To człowiek, który potrafi znakomicie rozbawić publiczność. – podkreśla Bogdan Wyczałkowski. Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych - jak co roku będą gry i zabawy dla dzieci przygotowane przez animatorów.

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H