do góry
Strona główna Kalendarium

Wydarzenia w dniu 2020-09-19

Wydarzenia w dniu: 19 września 2020

FOOD TRUCKI - GORILLA CARS

Data:
2020-09-18 do 2020-09-20

W drugiej połowie września (18-19-20.09) do naszego miasta zawitają tak lubiane przez wszystkich food trucki. Tym razem organizatorzy przygotowali nie tylko pyszne jedzenie z różnych stron świata. Na parkingu, pod HALĄ NYSA zostaną zorganizowane konkurencje i pokazy dla miłośników motoryzacji.

Dania z wielu zakątków świata, duża strefa dla dzieci i młodzieży czy konkursy z nagrodami - podczas imprezy nie zabraknie lubianych atrakcji. Kuchnia azjatycka, grecka i amerykańska. Burgery, frytki, owocowe sałatki, lody. Tych i wielu innych smakołyków spróbować będzie można pod gołym niebem, na parkingu przy Sudeckiej 23.

W piątek samochody z jedzeniem będą czynne od godz. 16:00 do 22:00, sobotę od godz. 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. 

Serdecznie zapraszamy! 

Grand Prix amatorów na szocie

Data:
2020-09-19 do 2020-09-19

Ostatni weekend kalendarzowego lata amatorzy rajdów na szosie rozpoczną w Nysie!
To właśnie u nas można rozsiąść się wygodnie nad brzegiem malowniczego jeziora.

Na OPOLSKI etap „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE - Rowerem przez Polskę” organizatorzy zapraszają również w Góry Opawskie. Przy tej okazji będzie można zmierzyć się z Biskupią Kopą i odwiedzić naszą bogatą historycznie Nysę, która spełni rolę gospodarza dla uczestników rajdu. Dla kontrastu nowoczesna sportowo-widowiskowa HALA NYSA będzie dogodnym zapleczem.

Dalsze szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiają się sukcesywnie na stronach Grand Prix Amatorów na Szosie. Organizatorzy informują o wszystkim za pośrednictwem profilu na FB, poprzez klub na Stravie czy przez Instagrama - aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować informacje dotyczące zapisów i wysokości opłat znajdują się na stronie  www.rajdydlafrajdy.pl/rejestracja, natomiast formularz rejestracyjny - na  www.protimer.pl/bio/727.

WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!

ZAPRASZAMY!!
www.rajdydlafrajdy.pl

www.facebook.com/rajdydlafrajdy

www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy
www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H