do góry
Strona główna Ogłoszenia

Zaproszenie do składania ofert

03 sierpnia 2021
kategoria:
Ogłoszenia

Agencja Rozwoju Nysy Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na najem lokali użytkowych w nowo powstałym budynku przy ulicy Kaczkowskiego w Nysie.

Oferujemy lokale o pow. 58,76 m2  (4 pomieszczenia i łazienka z WC razem)  oraz o pow. 45,92 m2 (3 pomieszczenia, łazienka i WC osobno), w których dopuszczona jest działalność gospodarcza w zakresie usług drobnych. Lokale wyposażone są w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania oraz centralnego dostarczania ciepłej wody. Lokal wymaga przeprowadzenia przez przyszłego najemcę remontu odpowiedniego do rodzaju prowadzonej działalności. Poniesionych przez najemcę kosztów remontu Agencja Rozwoju Nysy Sp. z o.o. w Nysie nie zwraca.

Czynsz najmu wynosi 20 zł netto za 1 m2 i będzie podlegał corocznej indeksacji o wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych. Oprócz czynszu najemca zobowiązany będzie do uiszczania opłaty w wysokości podatku od nieruchomości, opłat za media oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Podmioty zainteresowane wynajęciem lokali mogą składać pisemne oferty do 17 sierpnia 2021 r. na adres: Agencja Rozwoju Nysy Sp. z o.o.,         ul. Marcinkowskiego 2-4, 48-300 Nysa.

Oferta powinna zawierać dane oferenta, określać rodzaj planowanej działalności i lokal, który oferent chciałby wynająć.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 77 448 14 91.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H